מי אנחנו

בלב תל אביב היה מקום מואר ומלא חכמה. בית רוחני לאלפי אנשים – מכל הסוגים, כל הגילאים, וכל הגוונים של החברה הישראלית. המכנה המשותף של כולם זה החיפוש אחר כלים חדשים להתבוננות וצמיחה, מתוך ניהול מחודש של מציאות החיים הפנימית והחיצונית. מרכז מוּדעוּת פעל שנים עם דגש מיוחד על המצוה הכוללת של “וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ” כדרך חיים. מאז הקורונה, המרכז נסגר פיסית והפעילות הינה דיגיטלית – דרך האתר והמדיות השונות.

אופי ודרך הלימוד מותאמים לכל אדם שרוצה להכניס אל חייו את האור הגדול של תורת הקבלה. הלימוד הגבוה של חכמת הקבלה מולבש בשפה פשוטה ועכשווית, תוך שימוש בנושאים מחיי היומיום של כולנו, על מנת להסביר את עקרונות היסוד על פיהם מתנהלת הבריאה. ככלל, רוח הלימוד מדגיש את העיקרון הקבלי ש‘אין כפיה ברוחניות’, הרצון הוא ברשותו של האדם וכך גם בחירותיו לגבי צביון חייו. מוּדעוּת אינו מקום של החזרה בתשובה. הגישה שלנו היא לתת לכל אחד את הזדמנות לטעום מהחכמה כפי רצונו, יכולתו ומצבו בחיים. יחד עם זאת, הלימוד משלב את דרך הקבלה בדרכו של בעל הסולם עם דרך התורה והמצוות, וחיי האמונה של עם ישראל בכל הדורות.
שילוב זה של פתיחות גדולה וסובלנות לזולת יחד עם דיוק בדרך בה אנו עצמנו פוסעים, הופך את הלימוד במוּדעוּת לחיבור של אמת.

העמותה

“מודעות” הינה מלכ”ר, עמותה הפועלת שלא למטרות רווח. העמותה נוסדה בשנת 2005 (תשס”ה) במטרה ללמד ולהפיץ את פנימיות התורה בדרך הקבלה והחסידות לכל דורש בדרכי נועם ואהבת ישראל. לעמותה אישור ניהול תקין מרשם העמותות. כל הכנסות העמותה מופנות לטובת המשך הפעילות, מימוש מטרות העמותה וזיכוי הרבים. לעמותה אישור מס הכנסה לעניין החזר על תרומות לפי סעיף 46 לפקודה.